Ekranlar

PROFESYONEL EKRANLAR

Giriş Seviyesi, Yarı Profesyonel, Profesyonel, Özel Nitelikli, Koruyucu Camlı, Dokunmatik Endüstriyel Geniş Format LCD Ekranlar  ve Video Wall Ekran Sistemleri

Ekranlar Bu kategoride ürün yok.

Alt kategoriler

 • Profesyonel Ekran

  Profesyonel Ekran Çözümleri

  Geniş formatlı ekranlar, 7/24 çalışma ,yüksek dayanıklılık ve performans gereksinimleri olan zorlu uygulamalar için tasarlanmıştır. İletişim bilgilerinden ortamın iyileştirilmesine kadar, herhangi bir perakende mağaza, lobi, kontrol odası veya diğer profesyonel uygulamalar için ideal bir tamamlayıcıdır. 

 • VideoWall Ekran

  VideoWall Ekran Çözümleri

  Videowall birden fazla ekranın üst üste veya yan yana dizilmesiyle oluşturulan, normal standartların üzerinde çözünürlük ve görüntü kalitesi sağlayabilen dev ekranlardır.
 • Akıllı Tahta

  Akıllı Tahta Eğitim Çözümleri

  Ülkemizin dört bir yanındaki sınıflarda, Akıllı Tahtalar kuruluyor, çünkü bu şaşırtıcı teknoloji sadece öğretmenlerin öğretme şeklini değil aynı zamanda öğrencilerin öğrenme şeklini de arttırıyor. Görsel unsurları yansıtarak öğrencilere zenginleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sağlayabilir. 

 • Dokunmatik Ekran

  Dokunmatik Ekran Çözümleri

  En üst düzey dokunmatik ekran çözümünü arıyorsanız. interaktif ekranlar tam olarak size göre. Parmak uçlarınızla içerik paylaşıp, etkileşime geçebileceğiniz bu ekranlar, sunumları, beyin fırtınası ve karar alma çalışmalarını daha kolay hale getirmeye yardımcı olur

  87.jfif

 • Digital Signage Ekran

  Digital Signage  Ekran Çözümleri

  Digital Signage  ekranlardaki içeriklerin bir yazılımla internet veya network üzerinden uzaktan yönetilmesi esasına dayalı kapalı devre yayın sistemidir.

  135.jpg

 • Dış Mekan Signage

  Dış mekanlarda parlak ve net mesajlar vermek üzere geliştirildi

  Müşterilerle kısa ve öz iletişim söz konusu olduğunda Dış Mekan Signage Ekranlar farklı hava koşullarında yüksek görünürlük sağlayan parlak bir görüntü sunar. Ayrıca, işletmeler için tasarlanan bu ekranlar uzun bir kullanım ömrü ve esneklik sağlayan bir donanıma sahiptir.

  152.png

 • Protective Glass Ekran

  Koruyucu Cam Ekranlar

  En zorlu koşullarda bile işletim güvenliğini sağlayan Koruyucu Cam Ekranlar yatırımınızı korurken üstün okunabilir ve görüntü netliği sağlar.

 • Desktop Ekran

  Desktop Ekran Çözümleri

  Desktop ekranlar yüksek dayanıklılık ve performans gereksinimleri olan zorlu uygulamalar için tasarlanmıştır. İletişim bilgilerinden ortamın iyileştirilmesine kadar, herhangi bir perakende mağaza, lobi, kontrol odası veya diğer profesyonel uygulamalar için ideal bir tamamlayıcıdır. 

 • Led Ekran
 • Dijital Kürsü

  Dijital Kürsü Çözümleri

  Kürsünün tasarım amacı konferans salonları, Prezantasyon alanı Eğitim kurumları ve benzer küçük toplantı odalarında kısa süreli sunumlar içindir. Kürsü çift ekranlı yapısı sayesinde ön tarafta ki ekranda konuşmacı bilgiler var iken, üst erkanın sunum amaçlı kullanılmasıdır.