LG PH150G BATARYALI LED PROJEKSİYON
Ürün Formu
 
Ürün Kodu
PH150G

 

Detay

Başlıca Özellikler

2,5 Saate Kadar Bataryalı Kullanım (bold olsun) Screen Share (Wireless Screen share özelliğini kullanmanız için Widi ya da Miracast özelliğini destekleyen akıllı cihazlar gerekmektedir) Bluetooth Ses  Çıkışı 130 Lumen 30.000 Saat Lamba Ömrü (Günlük 4 Saat Kullanım ile 19-21 Yıl)

 

Bluetooth ile Kablosuz Ses Akışı 

PH150G senkronize kontrol edilebilir bluetooth çıkışlı projektörüdür. Kusursuz bir dinleme deneyimi için projektörden bluetooth birleşeni ile ev sinema, kulaklık ve taşınabilir hoparlör gibi cihazlara direk kablosuz ses akışı sunmaktadır.

Akıllı Cihazlarla Kolay Ekran Paylaşımı 

Küçük ekranlarla kendinizi sınırlamayın. İçerikleri Wireless Mirroring özelliğine sahip PC ya da laptop'ınızla kablolara gerek duymadan projeksiyon ekranına taşıyın. İçerikler üzerinde istediğiniz değişiklikleri daha büyük ekran üzerinde yapabilmeniz, grup sunumları için size büyük avantaj sağlayacak.

2.5 Saate Kadar Bataryalı Kullanım

Ağır güç kabloları veya adaptör taşıma derdinden kurtulup, sevdiğiniz içeriğe istediğiniz zaman istediğiniz yerde erişmenin keyfini çıkarın.

Big Vivid Picture

LG Minibeam PH150G ‘nin HD kalitesi ve 100 inclik sinematik görüş deneyimi sinema salonlarini evinize taşıyın. 

USB ile Baglan & Oynat 

Artık film izlerken veya sunum yaparken bilgisayar bağlantısına ihtiyaç yok. Film izlemek, resim, müzik ve PPT, Excel, Word gibi office programlarını çalıştırmak için yalnızca fişe takın ve USB'yi çalıştırın. 

30,000 saat Lamba Ömrü 

LG'nin LED ampülleri 30,000 saate kadar dayanıklıdır. Günlük 4 saat kullanımla 20 yıl ömre sahiptir. LG LED ampüllü projektörlerle ampül değişim maliyetine son verin.