BİZE ULAŞIN

0212 272 0 111
EPSON EB-U42 3600 ANSI FULL HD - EN İYİ FİYAT
Ürün Kodu
EB-U42

 

Detay

Temel Özellikler

  • Full HD parlak görüntüler: 3LCD teknolojisi ve eşit derecede yüksek beyaz ve renkli ışık çıkışı
  • Kontrast oranı 15.000:1: Derin, zengin siyahlar ve yoğun gölgeli alanlar
  • Kablosuz bağlantı: Dahili Wi-Fi
  • Düşük TCO: 10.000 saat lamba ve filtre ömrü
  • Çok yönlü ve esnek kontrol: HDMI girişi ve mobil bağlanabilirlikle farklı kaynaklardan yansıtın

EB-U42

Keskin ve net sunumlar gerçekleştirmek ve video içeriklerini görüntülemek için şık tasarımlı EB-U42, hem ofisiniz hem de eviniz için idealdir. Çok yönlü içerik görüntüleme için yüksek lümenli Full HD projeksiyonun keyfini çıkarın. Güvenilir teknoloji; düşük ürün müdahalesi ve daha az bakım gereksinimiyle gönül rahatlığı sunar.

Geniş ve ölçeklenebilir ekranda, parlak ve canlı içerikler

300 inçe kadar çıkan görüntü boyutuyla içerikleri daha önce hiç olmadığı gibi yansıtın. Net ve kesin görüntülerle en küçük ayrıntıları bile yansıtın. Yüksek parlaklık, 15.000: 1 yüksek kontrast oranı ve Full HD içeriğin kombinasyonu, yüksek ortam aydınlatma koşullarında bile gözleri yormayan, üstün bir görüntü kalitesi ve izleme deneyimi sunar.

Yıllarca kesintiye uğramayan toplantılar

Eko modda 10.000 saatlik lamba kullanım ömrü ve hava filtresi bakım aralığıyla, kullanıcıların 5 yıla kadar bakım için endişelenmesi gerekmez1.

Kurulum ve yerleştirme esnekliği

Otomatik dikey ve manuel yatay trapezoid düzeltme, bozulmanın olmadığı görüntüler için projeksiyonun odada nereye yerleştirilebileceği konusunda daha fazla esneklik sağlar ve geniş optik yakınlaştırma, esnekliğe katkı sağlar.

İçerik paylaşımı için esnek bağlanabilirlik

Dahili Wi-Fi, iProjection uygulamasının kullanıldığı uyumlu akıllı cihazlardan projeksiyona kolay ve sezgisel erişim sağlar2. İçeriği görüntülerken serbestçe dolaşma ve izleyicilerinizle etkileşime girme özgürlüğüne sahip olun. Bölünmüş ekran özelliği, birden fazla cihazdan gelen içeriğin iki ayrı cihaz ekranına gerek kalmadan aynı anda görüntülenebilmesini sağlar.