EPSON EH-TW610 KABLOSUZ FULL HD PROJEKSİYON - EN İYİ FİYAT
Ürün Formu
 
Fiyatı
3999

 

Ürün Kodu
TW610

 

Detay

Temel Özellikler

  • En Büyük ekran deneyiminin keyfini çıkarın: Evinizde, en sevdiğiniz filmlerin, oyunların ve spor müsabakalarının etkisini artırın

  • Basit, Kurulumu kolay: Trapezoid düzeltme, dahili Wi-Fi ve iProjection uygulaması
  • Lamba ile Uzun ömürlü çözüm: 11 yıl boyunca her gün bir film izleyin1
  • Yüksek Çözünürlük, ekonomik, ileri teknoloji ürünü ekipmanlar: Bu Full HD 1080p projeksiyonun keyfini çıkarın
  • Etkileyici, parlak görüntüler: 3.000 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı

Devasa Boyutlar, daha büyük, daha iyi
300 inç büyüklüğünde etkileyici bir görüntü üretebilen bu Full HD 1080p projeksiyonla en sevdiğiniz film ve oyunların etkisinde kalın. Ekrandaki görüntüye yaşam katan 3LCD teknolojisi ile görüntü rakip ürünlere göre üç kat daha parlaktır2. 10.000:1 kontrast oranı, aynı zamanda, belirgin gölgeler ve derin siyahlar üretir.

Kolay, Basit kurulum
Bir ev projeksiyonunun bir TV'yi kullanmaktan daha karmaşık olması gerektiğini düşünmüyoruz. Bu nedenle görüntünün hızla konumlanmasına yardımcı olan trapezoid düzeltme gibi özelliklere sahip bu projeksiyon, sorun çıkarmaz ve kurulumu hızlıdır. DVD oynatıcıları, oyun konsollarını ve daha fazlasını bağlamaya yarayan iki adet HDMI girişi (bir MHL dahil) sayesinde eğlenceye erişmek oldukça kolaydır. Ayrıca, iProjection uygulaması ve dahili Wi-Fi ile doğrudan görüntü alabilirsiniz.

Lamba Süresi ile Uzun ömürlü çözüm 
En sevdiğiniz filmleri izlemek için uzun vadeli, sorunsuz ve uygun fiyatlı bir çözüm mü arıyorsunuz? Bu modelin uzun ömürlü lambası ile 11 yıl boyunca her gün bir film izleyebilirsiniz1.

En iyi Çözünürlük, Yüksek kaliteli, parlak görüntüler
Parlak odalarda dahi bu güçlü ve uygun fiyatlı Full HD 1080p projeksiyon, olağanüstü parlaklıkta ancak net detaylara sahip renkli görüntüler sunar. Bunların tamamı, 3.000 lümenlik eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı sağlayan 3LCD teknolojisi sayesinde olur.