Bilgi

Üreticiler

Son Baktıklarınız

"Teklif Al "

Kindermann Klick & Show USB Kablosuz Sunum Sistemi

Yeni ürün

Klick & Show-Kindermann tarafından kablosuz sunum sistemi
Kablosuz sunum sistemi için küçük orta ölçekli toplantı odaları, derslik ve huddle alanlarda.

Daha fazla bilgi

Teknik Özellikler

Markalar Kindermann
Kategori Kablosuz Sunum Sistemi

Ürün Açıklaması

Klick & Show-Kindermann tarafından kablosuz sunum sistemi
Kablosuz sunum sistemi için küçük orta ölçekli toplantı odaları, derslik ve huddle alanlarda.

Toplantılar veya sunumlar sırasında insanlar gerçek önemli şeylere konsantre olmayı severler – içerik ve fikirler. Kindermann k lick & Show sunum sistemi, kullanıcıların dizüstü bilgisayarlarından veya mobil cihazlarından çok basit bir şekilde – herhangi bir yapılandırma olmadan, Kablolar olmadan ve gecikme süreleri olmadan-içerik paylaşmalarını sağlar.

BYOD İŞBİRLİĞİ-BASİT VE GÜVENLİ

Onun basit bir işlem Kindermann yalamak yapar & toplantı odaları ve kalabalık alanlarda veya eğitim tesisleri veya seminer otellerde kurumsal çapında dağıtım için doğru seçim göstermek. Güvenlik standartlarının uygulanması nedeniyle, içeriğinizin kablosuz olarak iletilirken güvence altına alındığından emin olabilirsiniz.

Kindermann lick & Show, k-10S taban ünitesini ve iki klick & Show dokunmatik vericisini içeren bir kit olarak mevcuttur. Ek vericiler bir seçenek olarak satın alınabilir.

Klick & Show k-10S baz ünitesi güçlü bir çapraz platform BYOD ("kendi cihazınızı getirin") alıcı ve av/It Köprüsü ile dahiliIEEE802.11 n / ac WiFi fonksiyonu (2,4 + 5 GHz) ve farklı cihazlardan ve medya türlerinden görsel-işitsel içeriği işlemek için entegre RJ45 ağ arabirimi.

Klick & Show dokunmatik verici, USB üzerinden dizüstü bilgisayara bağlı, kullanımı kolay, dokunmaya duyarlı bir dongle şık bir tasarıma sahip kompakt bir WiFi göndericidir.

Dongle yüzeyinin hafif bir dokunuşu, Dizüstü Bilgisayarı tek bir kişinin veya bir grup kişinin sunumu sırasında aktif kaynak olarak etkinleştirir ve canlı içerik ana ekrana yansıtılır. Dongle, kullanıcıya etkinlik durumu hakkında geri bildirim sağlamak için çift renkli bir LED göstergesi ve "force-feedback" titreşimine sahiptir. Klick & show TOUCH işbirliği için kolay kullanımlı bir yaklaşımdır.

DOKUN VE GİT!

Kindermann klick & Show kullanarak bile herhangi bir eğitim olmadan, misafirler de dahil olmak üzere diğer toplantı katılımcıları, ve mevcut görsel-işitsel içerik ile işbirliği yapabilirsiniz.

Pencere ve Mac dizüstü bilgisayar kullanıcıları, Klick & Show dokunmatik Vericisini cihazlarının bir USB portuna bağlarlar. Sensör düğmesine kısa bir dokunuş ile canlı dizüstü içerik ana ekran cihazına yansıtılır. KullanıcılarElmalı veyaAndroid mobil cihazlar, içeriklerini paylaşmak için ücretsiz uygulamayı indirebilir veya yerleşik uygulamayı kullanabilirAirplay bunun yerine işlev (yalnızca iOS cihazları için).

Kablolu içerik, örneğin bir PC veya DVD oynatıcıdan, klick & Show temel ünitesinin 4K HDMI giriş portu kullanılarak sunulabilir.

KİNDERMANN KLİCK & SHOW-
KABLOSUZ SUNUM SİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ

PC / Mac uyumlu 
kablosuz iletim üzerinden Klick & show Dokunmatik verici için Microsoft Windows veya Apple Mac dizüstü bilgisayarlar ve PC'ler için baz ünitesi.

ıOS & Android App 
ücretsiz uygulamalar, kablosuz içerik paylaşımı için IOS & Android mobil cihazlar için baz ünitesi.

Airplay 
Bir uygulama kullanmadan iOS cihazlarından kablosuz içerik yansıtma için "Airplay" i destekler.

Ayna / genişletme 
birincil veya ikincil dizüstü bilgisayar masaüstünüzü ana ekran cihazına yansıtma arasında seçim yapın.

Düşük gecikme 1080 
P kablosuz, pürüzsüz iletim ile yüksek 1080 P çözünürlük ve düşük gecikme


Hızlı geçiş 1'lerden daha az farklı kaynaklar arasında hızlı geçiş.

USB-HID Dokunmatik 
dahili USB-HID fonksiyonu bağlamak için dokunmatik-görüntüler ve interaktif panoları.

PoE - 
Power-over-Ethernet üzerinden temel ünitenin opsiyonel basitleştirilmiş güç desteği.


Güvenli sinyal iletimi için güvenlik AES wpa2psk kimlik doğrulama protokolü.

Yerel Medya oynatımı 
Android veya iOS uygulamasını kullanırken klick & Show ana ünitesine oynatmak için videoları, resimleri ve müziği itin.

Dosya değişimi
, dosyaları mobil cihazlarda kaydetme ve bu formatların kablosuz sunumu (aralarında Word) da dahil olmak üzere, temel birim aracılığıyla her türlü medyanın kablosuz dosya aktarımı için PC'nizi veya MAC tarayıcınızı kullanın,Geçmek, PowerPoint, PDF vb.) ana ekranda.

Uzaktan Görüntüleme, 
katılımcının mobil cihazındaki aktif sinyalin uzaktan izlenmesine izin verir.

Presenter-Lock
, "uzaktan Görünüm" işlevinin yetkisiz aktivasyonunu önler.


Uzaktan fare fare imlecini bir jiroskop fare kullanıldığı bir şekilde bir mobil cihaz kullanarak mevcut sunucunun PC veya Mac dizüstü kontrol sağlar.

Kablosuz AP 
dahili WiFi erişim noktası kurmak-up PC-kaynaklar arasında bağımsız bir WiFi ağ/mobil cihazlar ve baz ünitesi, yerine işgal mevcut bir şirket / kampüs ağ.IEEE 802.11 n / AC 1 Gbps'ye kadar iletim hızları için standart. Diğer WiFi ağları ile paraziti en aza indirmek için 5 GHz veya 2.4 GHz bant arasında seçim yapın.

LAN - 
ana ünitede ağ ek LAN portu, bir mobil cihazlar bağlamak içinLAN ağı veya WiFi üzerinden Klick & Show baz ünitesine bağlı iken internet.

HDMI 2.0 out 
güçlü dahili HDMI 2.0 Ölçekleme-motor için yüksek çözünürlük4K/ 60 Hz sinyal çıkışı için modern, geniş format Ultra-HD 4 K görüntüler.


Harici 4K / 60Hz HDMI kaynaklarının bağlantısı için yardımcı HDMI girişinde AUX 4K (ör. belge kamerası, DVD,Blu-ray™) veya kablolu bir dizüstü bilgisayar takmak için.


Yerel stereo sinyallerini ana üniteye beslemek ve gömülü sesi aşağı akış ses sistemine bağlamak için ses girişi / çıkışı.

Firmware-
USB portu üzerinden basit firmware-yükseltme özelliği nedeniyle geleceğe dayanıklı yükseltin.

Bu ürüne bakanlar bunlara da baktı son 10 ürün: